Arbana Xharra del nga PDK-ja pasi nuk ia morën djalin të luaj në spotin me bateria


E aderuara në PDK, Arbana Xharra, është gati të ç’aderohet nga PDK-ja. Ajo është shuuuuumë afër dhënies së dorëheqjes nga posti i të aderuares në PDK pasi kjo parti nuk e ka bërë  atë që ajo ka propozuar ta bëjë kohëve të fundit.

Bëhet fjalë për faktin se në videon e fundit të PDK-së në një spot me bateria.

Aty një djalë i vogël e luan rolin e djalit të PDK-së dhe ai nuk është Arti, djali i vogël i Arbana Xharrës, aktor me një karrierë disa vjeçare, i nominuar për çmimin Oscar.

https://www.instagram.com/p/BSicXgYli1x/?taken-by=arbanaxharra

Kukunews merr vesh se Xharra është nervozuar tepër me partinë që nuk e kanë marrë djalin e saj të luaj në këtë video dhe për këtë arsye ka menduar nja 2-3 herë të dalë nga partia.

“Unë i kam thënë Kadros që s’kena nevojë mu shpenzu tu pagu fmij të tjerë me dalë nëpër fushata kur mundemi me marr Artin pa pare po nuk më ka ngu, tash e past vetën në qafë”, ka thënë ajo.

https://www.instagram.com/p/BSrTURIFhhm/

Fjal t'hallkut

Komento

VOTONI VOTONI VOTONI...
PN PN
30
PN
OH BRE OH BRE
70
OH BRE

Arbana Xharra del nga PDK-ja pasi nuk ia morën djalin të luaj në spotin me bateria

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in