Arbana Xharra ia bënë të qartë Ganimete Musliut: Me suxhuk t’Gjakoves nuk ka


Me të hyrë në PDK, Arbana Xharra ka filluar diskutimet serioze dhe tejet të rëndësishme me anëtarët e tjerë të partisë. Ajo pasi ka pirë një kafe me një prej deputeteve më seksi në PDK, Ganimete Musliu, kanë nisur diskutimet për ndryshime në Kosovë dhe reforma politike.

Një nga temat më të nxehta të diskutimeve mes këtyre dy zonjave ka qenë edhe ai për suxhukun.

Ganja e cila fillimisht ka insistuar se suxhuki i Prizrenit është ma i miri në Kosovë është kundërshtuar nga Xharra.

“Boll me këto pretendime se suxhuki i Prizrenit është më i miri. Duhet ta pranojmë. Kam thënë dhe them se do të jem zëri kritik brenda partisë andej po të them Gane se me suxhuk të Gjakovës nuk ka”, citohet të ketë thënë Xharra.

Diskutimet mbeten të hapura deri sa të vij kryetari i partisë.

Fjal t'hallkut

Komento

VOTONI VOTONI VOTONI...
PN PN
9
PN
OH BRE OH BRE
35
OH BRE

Arbana Xharra ia bënë të qartë Ganimete Musliut: Me suxhuk t’Gjakoves nuk ka

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in