Vjehrra rrah frizeren pasi dështoi me ja bo renë sikur të Shyhretes


Një ngjarje skandaloze ka ndodhur në një parukeri në Suharekë të Kosovës. Një frizerke ka honger dajak nga një grua 67 vjecare e cila e ka kapur për flokve dhe ia ka hi me fen të flokve për kreje.

Krejt ngjarja ka ndodhur pasi gruaja në fjalë ka hyrë në parukeri për ta parë renë e saj, të cilën e kishte dërguar aty për ta rregulluar për Ditën e Grave.

Me të hyrë në parukeri, vjehrra fillimisht ka kërkuar që ta shoh nusen dhe me të parë ka filluar të bërtas.

“A të kom than me ma bo renë sikur reja e Shyhretes. Kqyre kjo po doket si lope e qaravesht, kërkah nuk është si ajo” , ka thënë fillimisht vjehrra.

Më pas firzerka i është arsyetuar.

“Po me takat, boll u munova po reja jote mfal që po ta thom, ama nuk është kërkah si reja e Shyretes, kqyre qysh doket”, ka thënë frizreka.

E kjo ka acaruar vjehrrën e cila menjëherë ka filluar ta gjuaj me çkado që ka pasur në duar.

Më pas vjehrra e ka kap për floksh frizrken dhe ka filluar të bërtas “moj shtrigë , ti po mkallxon qysh doket reja jem” dhe e ka rrahur edhe me fen të flokve.

Rasti është hapur në Policinë për Dasma ndërsa frizerka është dërguar në Spital.

Fjal t'hallkut

Komento

VOTONI VOTONI VOTONI...
PN PN
27
PN
OH BRE OH BRE
121
OH BRE

Vjehrra rrah frizeren pasi dështoi me ja bo renë sikur të Shyhretes

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in