Zidane ngushëllon Mourinhon, i thotë se një nga statujat në Shkup është e tija


Trajneri i Manchester Unitedit pas humbjes ka filluar të qaje dhe menjëherë pas kësaj autoritetet e Shkupit kanë filluar ta ngushëllojë José Mourinhon por nuk ka kryer punë.

Më pas në dhomë ka ardhur edhe trajneri Zinedin Zidane i cili ka thënë se duhet gjetur një rren e madhe që të bindet José Mourinho që megjithatë ka fituar.

“Shiko José, e di që të kom lodhë por kije parasysh që Shkupi i ke parë sa shumë statuja që ka, e njëra nga to je ti o Jose”, ka thënë Zinedine Zidane.

Në anën tjetër në fytyrën e José Mourinhos është kthyer menjëherë buzëqeshja.

Fjal t'hallkut

Komento

VOTONI VOTONI VOTONI...
PN PN
0
PN
OH BRE OH BRE
0
OH BRE

Zidane ngushëllon Mourinhon, i thotë se një nga statujat në Shkup është e tija

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in