Agim Bahtiri akuzon Cecën se nuk ka kënduar LIVE në koncert


Kryetari i Mitrovicës së Jugut që ia nguli Shakira ka drejtuar akuza të rënda ndaj organizimit të koncertit të Cecës në Mitrovicën e Veriut.

Sipas Bahtirit skena ka qenë tepër e thjeshtë dhe aspak dinjitoze për këngëtaren dhe për të qenë një koncert i bashkimit, dhe se Ceca ka kënduar Playback.

“Ceca LIVE nuk ka këndu. Këndoi paly back që nuk është as afër standarteve të koncertit që kam parashikuar unë”, ka thënë Bahtiri.

Mos i humbisni të gjitha lajmet për vizitën dhe koncertin e Cecës në Veri

Posterat e Cecës në shtabin e UÇK-së – Nasim Haradinaj masturbonte gjatë luftës (FOTO)

Veteranët kërkojnë shkarkimin e Nasim Haradinajt: Na kemi luftu e ti e paske kqyr Cecën

Ceca përshendetë Agim Bahtirin me këngën “La Tortura”

Ceca përshendetë Agim Bahtirin me këngën “La Tortura”


Agim Bahtiri akuzon Cecën se nuk ka kënduar LIVE në koncert

log in

reset password

Back to
log in