fbpx

Kukunews

The first satirical online media in the Albanian language

Fazliu flet nga paraburgimi: E sulmova policin, pasi ma ndali Kangen e Zagrepit

1 min read

Mbrëmë rreth orës 22:40 në rrugën “Tranziti i Ri” në Prizren është arrestuar Faik Fazliu, pasi dyshohet se ka kanosur një zyrtar policor. Rasti deri tani thuhej se ka ndodhur pasi kinse Fazliu qaq gjaknxetë pa kurgjo, u qu e ka sulmu policin vec pse ai me inspektora u ardh me mshel kafiterin ku ishte duke pirë raki dhe duke dëgjuar muzikë patrotike. 

Por tashmë nga paraburgimi ka folur vet veterani Fazliu i cili edhe ka sqaruar se normal, fajet i ka pas polici. 

“Ne ishim duke i quar gotat e fundit të konjakut Skenderbeg sepse si veteran pi vetëm konjak shqiptar, kur 20 minuta pra 11ve hinen Inspeksioni. Unë sa isha kthy prej WC-se edhe i thash shankistit lshona edhe një herë kangen e Zagrepit edhe u qum”, rrëfehet Fazliu. 

“Ai polici i qimi nanes, si kari n’darsem si hini i tha kamarierit nale muziken, o taman ja nisi kanga. Unë u qova i thash, për hir të respektit që je shqiptar, leje këtë kangë edhe pe mshelim. Ai u qu tha ‘more mu sme han hiq as për shqiptar as për Zagrep, qunu prej kafiterisë’. E qaty më kcej damari, se më preku shumë që nuk tregoj respekt për këngët patriotike, edhe thjesht e shtyva dhe e peshtyva në fytyre duke i thënë ‘marre me i than vetit shqiptar’. Ai më sulmoi”, përfundon rrëfimin e tij Fazliu. 

Comments

comments

113 thoughts on “Fazliu flet nga paraburgimi: E sulmova policin, pasi ma ndali Kangen e Zagrepit

 1. Pingback: generic dapoxetine
 2. Pingback: stromectol 12mg
 3. Pingback: Dark0de Market URL
 4. Pingback: viagra otc
 5. Pingback: relx
 6. Pingback: india ivermectin
 7. Pingback: Anonymous
 8. Pingback: Anonymous
 9. Pingback: ivermectin cost
 10. Pingback: tadalafil otc
 11. Pingback: kardinal stick
 12. Pingback: ivermectin 400 mg
 13. Pingback: tadalafil otc
 14. Pingback: tadal
 15. Pingback: cialis cost
 16. Pingback: buy prednisone vet
 17. Pingback: molnupiravir cena
 18. Pingback: cialis tadalafil
 19. Pingback: tadalafil cialis
 20. Pingback: what is sildenafil
 21. Pingback: cialis dosis
 22. Pingback: ivermectin 2mg
 23. Pingback: ivermectin
 24. Pingback: buy ivermectin 6mg
 25. Pingback: tadalafil dose
 26. Pingback: Netflix bez VPN
 27. Pingback: Netflix
 28. Pingback: FILM
 29. Pingback: YA-krasneyu
 30. Pingback: vkl-design.ru
 31. Pingback: design-human.ru
 32. Pingback: psy online
 33. Pingback: Gz92uNNH
 34. Pingback: uels ukrain
 35. Pingback: do-posle-psihologa
 36. Pingback: bahis siteleri
 37. Pingback: DPTPtNqS
 38. Pingback: qQ8KZZE6
 39. Pingback: D6tuzANh
 40. Pingback: SHKALA TONOV
 41. Pingback: chelovek-iz-90-h
 42. Pingback: 3Hk12Bl
 43. Pingback: 3NOZC44
 44. Pingback: 01211
 45. Pingback: tor-lyubov-i-grom
 46. Pingback: film-tor-2022
 47. Pingback: hd-tor-2022
 48. Pingback: hdorg2.ru
 49. Pingback: Psikholog
 50. Pingback: netstate.ru
 51. Pingback: 3deceitful
 52. Pingback: Link
 53. Pingback: psy
 54. Pingback: bit.ly

Comments are closed.