fbpx

Kukunews

The first satirical online media in the Albanian language

Instagrami i kthen përgjigje shqiptarëve: Nëse bëhen 1 milion komente, e fshijmë foton e Vuçiqit

1 min read

Bordi Drejtues i Instagramit për Ballkan, është takuar të shtunën pasdite për të diskutuar rreth një kërkese të shqiptarëve drejtuar këtij rrjeti social.Kërkesa e mbi 150 mijë shqiptarëve që të fshihet fotografia e Aleksandar Vuçiq nga profili i tij në Instagram, ka bërë që Këshilli Drejtues të marrë një vendim. 

“Tash për tash, nuk ka asgjë bindëse rreth kërkeses për fshirje të fotografisë. Por nëse bëhen 1 milion klikime atëherë do ta fshijmë fotografinë”, ka thënë Mark Zukenberg, drejtori i Instagramit, Facebook-ut dhe ëhatsapp-it. (O Mark he pidh nane). 

Sipas Instagramit, me 1 milion komente, shqiptarët do të tregonin se e kanë seriozisht kërkesën. 

“Përndryshe me 160 mijë komente mos na u drejtoni më. Më shumë komente merr ndonjë mace ndonëjëherë”, ka thënë Marku i zemëruar.

Comments

comments

34 thoughts on “Instagrami i kthen përgjigje shqiptarëve: Nëse bëhen 1 milion komente, e fshijmë foton e Vuçiqit

 1. Pingback: keto bread
 2. Pingback: GC Pest Control
 3. Pingback: relx
 4. Pingback: kardinal stick
 5. Pingback: 파워볼사이트
 6. Pingback: best dumps pin 101
 7. Pingback: wow slot
 8. Pingback: bimatoprost 03
 9. Pingback: nolvadex pct
 10. Pingback: buy aralen 0.5
 11. Pingback: olumiant 2mg
 12. Pingback: online clomid
 13. Pingback: merck covid drug
 14. Pingback: 모바일홀덤
 15. Pingback: slot999
 16. Pingback: sbo
 17. Pingback: Anonymous
 18. Pingback: cam4 caro kitten
 19. Pingback: linked here
 20. Pingback: Netflix bez VPN

Comments are closed.