Kryeminsitri takon Qelin e Brazzersit – 10 mijë kosovar do punësohen në “Brazzers”


Kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar të shtunën edhe një figurë tjertër të rëndësishme për Kosovën. Bëhet fjalë për Qelin e Brazzersit me të cilin njihen shumë moti, qysh prej kohës kur Ramushi gjatë qëndrimit në Zvicër sa ishte i ri, kishte shkuar në Brazzers për një audicion.

“Me mikun tim të mirë i cili mes gjithë atyre xhirimeve që i ka gjeti kohë dhe erdhi të më takojë në zyrën time, meqense unë nuk kam shumë kohë të dalë jashtë”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Në këtë takim sipas Haradinajt janë diskutuar shumë cështje të rëndësishme sikurse mundësia e inkuadrimit të Qelit të Brazzersit në një mision sekret për ta zënë disi në grackë Frederica Mogherinin nga Bashkimi Evropian.

“Duke e ditur se në BE seksi luan shumë rol të mirë, mendoj se me Qëlin e Brazzersit Mogherini do të mendojë më mirë për Kosovën”, ka shkruar kryeminsitri.

Ndërsa Qeli i Brazzersit ka thënë pas takimit se ndjehet mirë që ka takuar inspirimin e tij, Ramush Haradinaj.

“Ramush Haradinaj do të ishte një porno star i vërtetë por ja që Kosova ka nevojë për të”, ka thënë Qeli i Brazzersit. Sipas tij, Kosova do të jetë një nga vendet e para ku ai do të kërkojë që të punësojë qytetare në kompaninë e tij Brazzers.

“Shpresojmë që ti hapim mbi 10 mijë vende të reja të punës në Kosovë me projektin që kemi me Kosovën që po kërkojmë diku 5 mijë vajza dhe 5 mijë djem për të punuar si porno star nëse duan”, ka thënë Qeli i Brazzersit.

Urime Kosovë.

Laft e hallkut


VOTONI VOTONI VOTONI...
I qim nane I qim nane
5
I qim nane
Oh Bre Oh Bre
7
Oh Bre

Kryeminsitri takon Qelin e Brazzersit – 10 mijë kosovar do punësohen në “Brazzers”

log in

reset password

Back to
log in