fbpx

Kukunews shitet tek 3 parti politike, për tjerat veç kena me akuzu, zi e terr…


Pas disa javësh negociatash me të gjithë partitë politike për shumën e parave që duhet ta paguajnë nëse dëshirojnë që t’ia përcjellim fushatën zgjedhore dhe ta përkrahim në Zgjedhjet 2021, Bordi Drejtues i Kukuneës njofton lexuesit se Kukunews për këto Zgjedhje ka arritur marrëveshje me 3 parti politike: Lëvizja Vetëvendosje, Lidhja Demokratike dhe Partia Demokratike. Nga tash, ne do të postojmë vetëm lajme të mira dhe premtime të ndryshme, intervista, profile e gjithçka që qojnë këto parti. 

“VV-së ia kena marroë nja 51 mijë euro, PDK-së nja 200 mijë euro ndërsa me LDK-në jena hi me ndrrim kry për kry me do portale e do fan page”, thuhet në transkriptin e fjalmit të drejtorit të Bordit drejtuar anëtarëve të tjerë. Më pas dëgjohen duatrokitje frenetike. 

Përkundër ofertave tejet atraktive që ua kemi bërë, fatkeqësisht AAK-ja dhe NISMA nuk kanë mundur të gjejnë kurajon që t’i gjejnë ka 7-9 mijë euro dhe nuk kemi marrëveshje. Për këto dy parti, deri në Zgjedhje, do të shkruajmë ZI e TERR. Kemi lajme ekskluzive, video, përgjime, horoskop dhe parashikim të motit.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg

9 Comments

Your email address will not be published.

 1. What’s Happening i’m new to this, I stumbled upon this I have found It positively useful and
  it has helped me out loads. I am hoping to contribute & aid different users
  like its aided me. Good job.

  my webpage; Cierra

 2. expression hydroxychloroquine use in military storm [url=https://hydroxychloroquined.online/ ]hydroxychloroquine manufacturer[/url] desiccated thyroid hydroxychloroquine used for lupus

 3. Fantastic beat ! I wish to apprentice while you amend your web site, how could i subscribe for
  a blog web site? The account helped me a acceptable deal.
  I had been tiny bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea

  Here is my page – Concepcion