fbpx

luminati mbledhje urgjente: Granit Xhaka po rrezikon rendin e ri botëror – kush e bind ta marrë vaksinen fiton 50 milion dollarë


Duket se tentimi i Illuminatit që të vendos një rend të ri botëror, përmes vaksinimit të krejt banorëve të botës dhe më pas programimi i tyre për të vendosur një rend të ri, do të dështojë nëse futbollisti kosovar i kombëtares së Zvicrës, Granit Xhaka, nuk pranon të vaksinohet. 

Kësisoj, Këshilli i Përgjithshëm i Illuminatit i përbërë nga Bill Gates, Joe Biden, Jeff Bezos dhe Haki Abazi është mbledhur të dielën pasdite në një takim sekret, ku kryetemë e bisedave ka qenë refuzimi që Xhaka po ja bënë vaksinës anti-Covid. 

Sipas një burimi brenda këtij takimi, drejtuesit e Illuminatit kanë shprehur shqetësimet e tyre se ky refuzim i Xhakës mund të sjellë probleme në funksionimin e rendit të ri botëorë, pasi Xhaka në vazhdimësi po paraqet punime shkencore që e hedhin poshtë ekikasitetin e vaksinës. 

“Përgaditja enorme dhe profesionale e Xhakës sidomos në aspektin shkencor, është rrezik permanent për planin tonë që ta vendosim një rend të ri botëror përmes vaksinës”, ka thënë ky burim.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg