fbpx

Kukunews

The first satirical online media in the Albanian language

Nipat e VV-së përleshen me nipat e AAK-së, familjart e LDK-së dhe PDK-së të kënaqur si shërbyes civil

2 min read

Një ngjarje aspak e kendshme ka ndodhur të dielën në një ërokshop pune në Ministrinë e Punëve të Jashtme, si punë vullnetare e të punësuarve që të punojnë sa më shumë për njohjen ndërkombëtare të Kosovës. 

Por në punëtorinë për menaxhim në situata të reja, ka ndodhur një përplasje pasi nipat e VV-së kanë dashur që të formojnë grupin e vet dhe të marrin primatin, ndërsa nipat e AAK-së që ardhë aty me Meliza Haradinajn, nuk pranojnë ta lëshojnë fronin. 

“Nipat e AAK-së po insistojnë me i majt 4 drejtori edhe sekretarin. Kta nipat e VV-së normal po dojnë me ndryshu por nuk e kanë të lehtë. Dikur u nxehen gjakrat dhe nipat nisën të përleshen mes vete”, thotë një nip i një partie minoritare në Kuvend. 

Në anën tjetër është për tu çuditur fakti se nipat e dy partive tjera, LDK dhe PDK nuk po insistojnë që të mbajnë pozita në Ministri, duke pranuar të punojnë vetëm si shërbyes civil. 

“Rroga ecë, ma pak stress”, ka thënë një nip i LDK-së. Ndërkohë nipi i PDK-së i cili po pret të shkarkohet që pastaj ta paditë ministrinë duke synuar që të marrë 2 vjet rrogë pa punu, tha se as që i intereson çfarë po ndodhë. “Unë kom kërku me punu si auditor i byfesë, edhe qaq për 470 euro, ose e lo krejt”, tha nipi i PDK-së

Comments

comments

415 thoughts on “Nipat e VV-së përleshen me nipat e AAK-së, familjart e LDK-së dhe PDK-së të kënaqur si shërbyes civil

 1. Pingback: viagra 75 mg
 2. Pingback: click now
 3. Pingback: Woolf Plumbing
 4. Pingback: darkfox market
 5. Pingback: Anonymous
 6. Pingback: Anonymous
 7. Pingback: relx
 8. Pingback: DevOps Services
 9. Pingback: cialis black
 10. Pingback: buy sildenafil usa
 11. Pingback: us generic cialis
 12. Pingback: stromectol brand
 13. Pingback: sildenafil pills
 14. Pingback: buy viagra online
 15. Pingback: covid antiviral
 16. Pingback: sbo
 17. Pingback: cialis vs viagra
 18. Pingback: viagra pills
 19. Pingback: cialis online
 20. Pingback: cialis goodrx
 21. Pingback: real casino online
 22. Pingback: cialis online
 23. Pingback: cialis tadalafil
 24. Pingback: ivermectin 10 mg
 25. Pingback: ivermectine kory
 26. Pingback: meritking
 27. Pingback: meritking
 28. Pingback: meritroyalbet
 29. Pingback: madridbet
 30. Pingback: ivermectin tablets
 31. Pingback: ielexusbet
 32. Pingback: trcasino
 33. Pingback: eurocasino
 34. Pingback: lasix 160 mg
 35. Pingback: ivermectin 6mg
 36. Pingback: meritroyalbet
 37. Pingback: eurocasino
 38. Pingback: eurocasino
 39. Pingback: stromectol ebay
 40. Pingback: what is ivermectin
 41. Pingback: online ivermectin
 42. Pingback: madridbet
 43. Pingback: lucky land casino
 44. Pingback: cheap cialis
 45. Pingback: ivermectin 12
 46. Pingback: ivermectin 15 mg
 47. Pingback: madritbet
 48. Pingback: meritroyalbet
 49. Pingback: meritking
 50. Pingback: eurocasino
 51. Pingback: elexusbet
 52. Pingback: pharmacy canada
 53. Pingback: canada viagra
 54. Pingback: ivermectin trials
 55. Pingback: mazhor4sezon
 56. Pingback: pharmacy
 57. Pingback: filmfilmfilmes
 58. Pingback: gRh9UPV
 59. Pingback: drugs for sale
 60. Pingback: cialis from canada
 61. Pingback: gewrt.usluga.me
 62. Pingback: 9-05-2022
 63. Pingback: kinoteatrzarya.ru
 64. Pingback: TopGun2022
 65. Pingback: Xvideos
 66. Pingback: XVIDEOSCOM Videos
 67. Pingback: hekluy.ucraft.site
 68. Pingback: ivanesva
 69. Pingback: meritroyalbet
 70. Pingback: pharmacy canada
 71. Pingback: pharmacy
 72. Pingback: canadadrugs
 73. Pingback: dkyubn.bizwebs.com
 74. Pingback: cost of cialis
 75. Pingback: Netflix bez VPN
 76. Pingback: Netflix
 77. Pingback: meritroyalbet
 78. Pingback: FILM
 79. Pingback: designchita.ru
 80. Pingback: YA-krasneyu
 81. Pingback: design-human.ru
 82. Pingback: designmsu.ru
 83. Pingback: vkl-design.ru
 84. Pingback: irida-design.ru
 85. Pingback: projectio
 86. Pingback: psy online
 87. Pingback: do-posle-psihologa
 88. Pingback: uels ukrain
 89. Pingback: bahis siteleri
 90. Pingback: DPTPtNqS
 91. Pingback: qQ8KZZE6
 92. Pingback: D6tuzANh
 93. Pingback: SHKALA TONOV
 94. Pingback: chelovek-iz-90-h
 95. Pingback: 3Hk12Bl
 96. Pingback: 3NOZC44
 97. Pingback: 01211
 98. Pingback: tor-lyubov-i-grom
 99. Pingback: film-tor-2022
 100. Pingback: hd-tor-2022
 101. Pingback: hdorg2.ru
 102. Pingback: netstate.ru
 103. Pingback: 2caustic
 104. Pingback: Link
 105. Pingback: psy
 106. Pingback: bit.ly
 107. Pingback: meritking
 108. Pingback: cleantalkorg2.ru
 109. Pingback: bucha killings
 110. Pingback: War in Ukraine
 111. Pingback: Ukraine
 112. Pingback: site
 113. Pingback: stats
 114. Pingback: Ukraine-war
 115. Pingback: movies
 116. Pingback: gidonline
 117. Pingback: order stromectol
 118. Pingback: web
 119. Pingback: film.8filmov.ru
 120. Pingback: video
 121. Pingback: kwerks.iwopop.com
 122. Pingback: online pharmacies
 123. Pingback: lawert.micro.blog
 124. Pingback: drugs for sale
 125. Pingback: filmgoda.ru
 126. Pingback: rodnoe-kino-ru
 127. Pingback: stat.netstate.ru
 128. Pingback: cialis
 129. Pingback: buy cialis online
 130. Pingback: sY5am
 131. Pingback: buy tadalafil
 132. Pingback: buy cialis cheap
 133. Pingback: kwenzx.nethouse.ru
 134. Pingback: dwerks.nethouse.ru
 135. Pingback: buy viagra usa
 136. Pingback: Dom drakona
 137. Pingback: JGXldbkj
 138. Pingback: ìûøëåíèå
 139. Pingback: psikholog moskva
 140. Pingback: A片
 141. Pingback: buy viagra delhi
 142. Pingback: Dim Drakona 2022
 143. Pingback: TwnE4zl6
 144. Pingback: psy 3CtwvjS
 145. Pingback: lalochesia
 146. Pingback: buy viagra uk
 147. Pingback: canadian viagra
 148. Pingback: film onlinee
 149. Pingback: buy viagra usa
 150. Pingback: 3qAIwwN
 151. Pingback: video-2
 152. Pingback: sezons.store
 153. Pingback: psy-news.ru
 154. Pingback: stromectol coupon
 155. Pingback: canada pharmacy
 156. Pingback: 000-1
 157. Pingback: 3SoTS32
 158. Pingback: 3DGofO7

Comments are closed.