fbpx

Kukunews

The first satirical online media in the Albanian language

Pasi kalon tek Manchesteri, Ronaldo me jaht nis pushimet në Ishujt e Ksamilit

1 min read

Disa ditë pasi njeriu më i pasur në botë, Jeff Bezos, vendosi që jahti i tij të kaloj ca ditë pushime në Shqipëri, saktësisht në Sarandë, një tjetër njeri i famshëm por edhe i pasur, ka zbarkuar në brigjet e bregdetit shqiptar. 

Bëhet fjalë për futbollistin e njohur Christiano Ronaldo i cili sot bëri bujë ndërkombëtare duke nënshkruar kontratë me ekipin anglez, Manchester United. Por me të mbyllur kontratën me këtë super ekip, Ronaldo i ka hypur jahtit të tij dhe ka udhëtuar drejt Shqipërisë. 

Fotografië e siguruara nga paparacit tanë atje, kanë gjetur se Ronaldo është ndalur tek Ishujt e Ksamilit për të pushuar me familje i ka hipur jahtit të tij luksoz dhe është nisur drejt brigjeve të bregdetit shqiptar. 

Fotografitë tregojnë sesi Ronaldo ka shijuar sot pasditen në Ishujt Ksamil i pa shqetësuar teksa e gjithë bota fliste për të.

Ronaldo me bashkeshorten kane pozuar te lumtur afer Ishujt Sazan ne Sarande
Me pas, Ronaldo ka pranuar qe te fotografohet edhe me familjen e tij qe e don shume ♥
Ronaldo me djalin e tij, te cilin e don mas shumti, duket se jane kenaqur tek Ishujt e Ksamilit

Comments

comments

35 thoughts on “Pasi kalon tek Manchesteri, Ronaldo me jaht nis pushimet në Ishujt e Ksamilit

 1. Pingback: kardinal stick
 2. Pingback: relx
 3. Pingback: Legal Gun Sites
 4. Pingback: slot999
 5. Pingback: wow slot
 6. Pingback: slot999
 7. Pingback: Firearms For Sale
 8. Pingback: Bein
 9. Pingback: bestdumps
 10. Pingback: pgslot99th
 11. Pingback: nova88
 12. Pingback: Netflix bez VPN
 13. Pingback: projectio
 14. Pingback: psy online
 15. Pingback: uels ukrain
 16. Pingback: websites
 17. Pingback: 01211
 18. Pingback: hdorg2.ru
 19. Pingback: Psychologists
 20. Pingback: ClickGuard Pricing
 21. Pingback: best cvv2 shop
 22. Pingback: psy
 23. Pingback: bit.ly

Comments are closed.