fbpx

Kukunews

The first satirical online media in the Albanian language

SHBA-ja ia ndalon hyrjen në Amerikë edhe fëmijëve të Berishës, Shkëlzenit, Argites dhe Lulzim Bashës

1 min read

Vendimi i papritur që Shtetet e Bashkuara të Amerikës ta shpallin person të korruptuar ikonën e pavdekshme të shqiptarisë, Sali Berisha, ka ardhur si një bombë për mendjen shqiptare dhe trurin patriotik të kuqezinjëve. 

Duke përdorur super fuqinë e saj si SHBA, Stejt Departamenti Amerikan ia ka ndaluar në mënyrë arbitrare hyrjen në SHBA edhe bashkëshortes së Sali Berishës, Lirie Berisha, dhe fëmijëve të tyre, Shkëlzen Berisha, Argita Berisha dhe Lulzim Basha. 

“Kjo tregon qartë se çfarë niveli të cenzurës ka ardhur bota. Sesi njerëzit me gjenialitet të madh, posa bëhen kërcënim për ndonjë super fuqi, ata menjëherë shpallen të korruptuar, terrorist apo ku ta dij unë”, ka thënë Basha. 

Ai ka mohuar të jetë djali biologjik i Sali Berishës por thotë se Saliu ka qenë vetëm kumbara i tij, dhe se prej atëherë e ka marrë Lulzim Bashën nën sqetull dhe e trajton si fëmijë të tijin. 

“Për këtë i jam mirënjohës tërë jetën por jo deri në këtë pike sa ta ha edhe unë për shkak të familjes së tij biologjike. Të dua Sali Berisha, të konsideroj si baba, sepse je baba edhe i kombit, por jo babai im. Sidomos jo tash, që ta qiu punën Amerika”, ka thënë Basha. 

Comments

comments

37 thoughts on “SHBA-ja ia ndalon hyrjen në Amerikë edhe fëmijëve të Berishës, Shkëlzenit, Argites dhe Lulzim Bashës

 1. Pingback: keto zucchini
 2. Pingback: Dark0de Market
 3. Pingback: madmouseblog
 4. Pingback: relx
 5. Pingback: ambbet
 6. Pingback: buy benelli guns
 7. Pingback: cvv2 dumps
 8. Pingback: ecommerce software
 9. Pingback: Netflix bez VPN
 10. Pingback: Netflix
 11. Pingback: design-human.ru
 12. Pingback: projectio
 13. Pingback: psy online
 14. Pingback: uels ukrain
 15. Pingback: Shkala tonov
 16. Pingback: 3NOZC44
 17. Pingback: 01211
 18. Pingback: Psychologists
 19. Pingback: premium303
 20. Pingback: company website
 21. Pingback: psy
 22. Pingback: bit.ly

Comments are closed.