Shqiptari që po çmend vajzat ruse – smund ti jap xhevap seksit, nga 30 e presin para hotelit


Jo rastësisht nëpër statistikat e botës shqiptarët dalin në vend të parë për nga bukuria dhe për nga gjatësia e penisit. Andaj nuk është edhe aq shumë për tu cuditur se një ngjarje e jashtëzakonshme ka ndodhur në Moskë, gjatë zhvillimit të Kampionatit Botëror 2018.

Është ky Rakmadh Faceri nga një fshat i thellë në kufirin mes Kosovës dhe Shqipërisë që është gjysë shkodran gjysë prizrenali, i cili ka edhe milionat e veta, dhe ka vendosur që të shkojë në Rusi për ta ndjekur Kampionatin Botëror.

Ky burrë shqiptar është duke çmendur vajzat në Rusi. Aq shumë sa edhe vajzat ruse kanë filluar të rrahen për të. Kukunews ka arritur të sigurojë një intervistë të shkurtër me Rakmadh Facerin, i cili për agjencinë tonë tha se është tejet i lumtur që ka arritur që ti bëjë për vete vajzat ruse.

“Unë nuk po jam edhe aq shumë i dhanun mas femnave ruse, i nxo vec për me i shti me bërtit Kosova Republikë gjatë kohës që po bëjmë seks”, ka thënë z.Faceri.

Sipas tij, është pakëz problem sepse nuk po mund ti jap xhevap dhipave të Rusisë e të cilat disa prej tyre po kërkojnë për së dyti herë seks me të.

“Me shumë keqardhje ama smuj unë mi lon të tjerat me prit e dikujna-dikujna ka dy herë. Ka 30 copa po mpresin para hotelin. Qa me ju bo atyne. Se kam edhe një dost se mkish nimu”, ka thënë ai.

Kukunews i uron sukses këtij burri që po shënon suksese të mëdha në hotelet ruse.


Shqiptari që po çmend vajzat ruse – smund ti jap xhevap seksit, nga 30 e presin para hotelit

log in

reset password

Back to
log in