fbpx

Vuçiq i drejtohet shqiptarëve: Nëse bëhen 1 milion komente, e publikoj flamurin kuq e zi


Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka reaguar ndaj sfidës së re që Instagrami i ka vendosur shqiptarëve, që nëse i bëjnë 1 milion komente tek fotografia me harten e Kosovës dhe flamurin e Serbisë, ata do t’ia fshijnë fotografinë. 

“Instagrami me këtë #challenge është treguar që nuk ka kreativitet sa i përket rrjeteve sociale”,ka thënë Vuçiq në emisionin “Vuçiq – receta gatimi” në “Pink TV”. 

“Nëse Instagrami thotë se me 1 million komente ma fshinë fotografinë, unë po ju them fansave të mijë shqiptar, se nëse i bëjnë 1 milion komente, unë do ta postoj një fotografi me flamurin kuq e zi”, ka shtuar ai. 

Me këtë #challenge Vuçiqi tenton që t’ia thyej rekordin vetës. Ta shohim a jemi gati.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg

One Comment

Comments are closed.