Vuçiqi falenderon fansat shqiptar: Falë jush, postimi im ka thyer çdo rekord në Instagram

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq nuk e kishte menduar asnjëherë se një fotografi e postuar në profilin e tij në Instagram, do ti merrte ndonjëherë 21 likes dhe mbi 160 mijë komente.  “Por kur i ke fansat ma të mirë në botë, po ndodhke mrekullia”, thotë Vuçiq teksa flet në një intervistë për Radiotelevizionin e … Continue reading Vuçiqi falenderon fansat shqiptar: Falë jush, postimi im ka thyer çdo rekord në Instagram